INABA CAT TWIN kurczak z krabem - przysmak dla kota 2 x 40 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.79 Cena przed promocją: 13.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 11.79 Cena przed promocją: 13.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | INABA Twin Packs |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 2 x 40 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zawartość tłuszczu | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 86,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Białko | 11% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 10mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.