INABA CAT JUICY BITES kurczak i tunczyk - przysmak dla kota 3 x 11 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Kategoria | Dla kota |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 3 x 11 g |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Seria | INABA Churu Bites |
| Seria | INABA Juicy Bites |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawartość tłuszczu | 2,5% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość wilgoci | 71% |
| Białko | 24% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 240mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.