VITAKRAFT POESIE CLASSIQUE multip Meaty przysmak dla kota12x85g
Dostępność: 27 szt.
Cena: 38.25 Cena przed promocją: 42.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 27 szt.
Cena: 38.25 Cena przed promocją: 42.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | VITAKRAFT Poésie Classique |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 8,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 140mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.