OptiVital mini puszka- Multibox dla dorosłych kotów o smaku woł, kur, indyk, łos 12x85g
Dostępność: 23 szt.
Cena: 34.99 Cena przed promocją: 38.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 34.99 Cena przed promocją: 38.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Główny smak | Mix smaków |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość wilgoci | 77,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 130mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.