Ceva Happy Snack przysmak uspokajający dla kota 6szt
Dostępność: 4 szt.
Cena: 31.72 Cena przed promocją: 35.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 31.72 Cena przed promocją: 35.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 6 x 15 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 3,5% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Popiół surowy | 1% |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 15mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.