VITAKRAFT Liquid SNACK wątróbka+biotyna - Przysmak dla kota - 6szt
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.99 Cena przed promocją: 17.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.99 Cena przed promocją: 17.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 6 x 15 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Ilość sztuk | 6 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | VITAKRAFT Liquid Snack |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość wilgoci | 88,5% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Białko | 3,5% |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 183mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.