VIRBAC EFFIPRO roztwór do nakrapiania dużych psów 268mgx24
Dostępność: 5 szt.
Cena: 430.42 Cena przed promocją: 478.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 5 szt.
Cena: 430.42 Cena przed promocją: 478.24 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Waga produktu | 300 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Produkt OTC | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.