VIRBAC ALLERDERM szampon dla suchej i łuszczącej się skóry psów i kotów 250ml
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.25 Cena przed promocją: 70.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.25 Cena przed promocją: 70.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Działanie szamponu | Łagodzący podrażnienia |
| Działanie szamponu | Oczyszczający |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Waga produktu | 250 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.