Eurowet Hexoderm Excellence Wsparcie mikroflory skóry dla psa i kota 200ml
Dostępność: 12 szt.
Cena: 63.56 Cena przed promocją: 70.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 63.56 Cena przed promocją: 70.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Działanie szamponu | Przeciwzapalny |
| Działanie szamponu | Kojąca |
| Działanie szamponu | Bakteriobójczy |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Działanie szamponu | Pielęgnujące |
| Działanie szamponu | Regenerujące |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 200 ml |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 50mm |
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.