Eurowet Stoma-żel Pasta do zębów ze szczoteczką miętowa pies/kot 50g
Dostępność: 22 szt.
Cena: 61.77 Cena przed promocją: 68.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 61.77 Cena przed promocją: 68.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Pasta do zębów |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 50 g |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.