Urnex Cafiza tabletki do czyszczenia ekspresu 100 sztuk
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.28
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 63.28
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Ekspres do kawy |
| Typ produktu | Tabletki do czyszczenia |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość w opakowaniu | 100 |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 75mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.