Masażer do stóp Medisana FS 881
Symbol: 88380
Dostępność: 8 szt.
Cena: 154.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88380
Dostępność: 8 szt.
Cena: 154.18
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 60 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.