Poduszka masująca Shiatsu Medisana CL 300
Symbol: 88700
Dostępność: 9 szt.
Cena: 366.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88700
Dostępność: 9 szt.
Cena: 366.63
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaje masażu | Masaż Shiatsu |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ciepło podczerwieni | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Tylne, Nogi, Szyja, Ramiona |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 25 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 303 mm |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 251 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 261mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 331mm |