Ugreen kabel USB - mini USB 480 Mbps 2m US132 (czarny)
Symbol: 30472
Dostępność: 5 szt.
Cena: 11.57 Cena przed promocją: 12.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30472
Dostępność: 5 szt.
Cena: 11.57 Cena przed promocją: 12.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Złączka 1 | Mini-USB |
| Długość | 2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 110mm |