ALANTEC PATCH-CORD F/UTP KAT.6 PVC 2.0M ZIELONY
Symbol: KKS6ZIE2.0
Dostępność: 15 szt.
Cena: 10.94 Cena przed promocją: 12.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KKS6ZIE2.0
Dostępność: 15 szt.
Cena: 10.94 Cena przed promocją: 12.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Promień gięcia (min.) | 0,4 mm |
| Klasa kabla | E |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/7 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Długość kabla | 2 m |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 20mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.