ALANTEC Patchcord F/UTP kat.6 PVC 3.0m
Symbol: KKS6SZA3.0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 13.17 Cena przed promocją: 14.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KKS6SZA3.0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 13.17 Cena przed promocją: 14.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/7 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Klasa kabla | E |
| Kolor produktu | Szary |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złącze 1 | Męska |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 23mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.