Uchwyt wolnostojący 37-70 max 40kg, VESA 600x400
Symbol: BP0026
Dostępność: 2 szt.
Cena: 549.90 Cena przed promocją: 611.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0026
Dostępność: 2 szt.
Cena: 549.90 Cena przed promocją: 611.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Uchwyt wolnostojący 37-70 max 40kg, VESA 600x400
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1335 mm |
| Wysięg (maks.) | 1495 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 15.5 kg |
| Oznaczenia | |