Podwójny uchwyt na monitor 13-26 cali, aluminiowy
Symbol: BP0074
Dostępność: 1 szt.
Cena: 624.60 Cena przed promocją: 694.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0074
Dostępność: 1 szt.
Cena: 624.60 Cena przed promocją: 694.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Przymocuj swoje telewizory i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. Dzięki temu możesz używać ekranów z pełną swobodą ruchu i pochylać, obracać je według własnego uznania.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 26 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 358 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |