DS1003C-B1 UCHWYT NA 3 MONITORY
Symbol: DS1003C-B1
Dostępność: 6 szt.
Cena: 509.40 Cena przed promocją: 566.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS1003C-B1
Dostępność: 6 szt.
Cena: 509.40 Cena przed promocją: 566.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Urządzenie iiyama DS1003C-B1 to uchwyt biurkowy na trzy płaskie ekrany o przekątnej do 27 cali. Dzięki ramieniu możesz utworzyć potrójne ustawienia monitora, nawet jeśli twoje miejsce na biurku jest bardzo ograniczone, a system zarządzania kablami pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy. Szerokie możliwości regulacji, w tym pochylenie, wysokość i obrót, oferuje ramię, pozwala łatwo dostosować pozycję ekranów do swoich preferencji zapewniających wygodną i zdrową postawę ciała.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 3 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |