Uchwyt samochodowy do telefonu Vention 4.7 do 7.2 cala czarny
Symbol: KCEH0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 59.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCEH0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 59.78
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | ABS, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Model | Uchwyt pasywny |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Typ mocowania urządzenia | Klamra |
| Kolor produktu | Szary |
| Orientacja | Pionowa |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 91,8 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 11,9 cm (4.7") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 18,3 cm (7.2") |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |