Adapter USB 3.0 Vention USB-A do USB-C szary stop aluminium
Symbol: CDPH0
Dostępność: 10 szt.
Cena: 45.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CDPH0
Dostępność: 10 szt.
Cena: 45.35
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 5 V |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Wysokość produktu | 6,3 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złączka 2 | USB C |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |