Adapter USB 3.1 Vention USB-A do USB-C ze smyczą stop aluminium
Symbol: CUAH0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.53
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CUAH0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 50.53
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Napięcie | 5 V |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | USB A |
| Wersja USB | 3.1 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 70mm |