Uchwyt na 2 monitory 13-27 cali, max 2x9kg.
Symbol: BP0043
Dostępność: 4 szt.
Cena: 576.90 Cena przed promocją: 641.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP0043
Dostępność: 4 szt.
Cena: 576.90 Cena przed promocją: 641.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Uchwyt na 2 monitory.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Waga | 7.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |