Tuf Tuf Puszka mielonka z dziczyzną 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.06 Cena przed promocją: 10.07 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.06 Cena przed promocją: 10.07 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 800 g |
| Smak karmy | Dzik |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Przeznaczenie | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Białko | 13,4% |
| Popiół surowy | 1,7% |
| Zawartość tłuszczu | 6,4% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.