ANIMONDA Integra Protect Nieren wieprzowina - mokra karma dla psa - 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.95 Cena przed promocją: 8.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.95 Cena przed promocją: 8.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 150 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Seria | ANIMONDA Integra Protect |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Białko | 6,6% |
| Zawartość wilgoci | 73% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 35mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.