ANIMONDA Integra Protect Intestinal indyk - mokra karma dla psa - 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.88 Cena przed promocją: 8.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.88 Cena przed promocją: 8.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 150 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ANIMONDA Integra Protect |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 87mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.