Tuf Tuf Puszka kawałki mięsne z drobiem dla psa 1250g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.62 Cena przed promocją: 7.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.62 Cena przed promocją: 7.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Zawartość wilgoci | 81,5% |
| Białko | 7% |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 178mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.