TROVET Horse Rice Diet HRD - mokra karma dla kota - 200g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.75 Cena przed promocją: 16.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.75 Cena przed promocją: 16.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 200 g |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wiek pupila | Junior |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Biegunka, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Smak karmy | Konina |
| Główny smak | Konina |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Białko | 6,8% |
| Włókna surowe | 1% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.