Purina Pro Plan VET FELINE EN Mousse 195g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.21 Cena przed promocją: 13.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.21 Cena przed promocją: 13.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 195 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 10,5% |
| Popiół surowy | 2,2% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 84mm |
| Wysokość | 48mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.