ROYAL CANIN Gastrointestinal kitten ultra soft mousse - mokra karma dla kociąt - 195 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 16.74 Cena przed promocją: 18.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 16.74 Cena przed promocją: 18.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Mięso |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Kocięta |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Junior |
| Waga produktu | 195 g |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez cukru | Nie |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,21% |
| Zawartość miedzi | 3,3 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 5,4% |
| Wapń | 0,3% |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Zawartość jodu | 0,4 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,18% |
| Zawartość witaminy D3 | 120 IU/kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość witaminy A | 25000 IU/kg |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Sód | 0,19% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość cynku | 14 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,05 mg/kg |
| Białko | 11% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Zawartość manganu | 1,4 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 78,2% |
| Zawartość żelaza | 4 mg/kg |
| Bez soi | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Kwasy tłuszczowe omega-6 | 1,6% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 59mm |
| Wysokość | 74mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.