Słuchawki bezprzewodowe HA-NP1T szare
Symbol: HA-NP1THU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 579.60 Cena przed promocją: 644.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HA-NP1THU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 579.60 Cena przed promocją: 644.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Słuchawki bezprzewodowe HA-NP1T
Zachowaj styl i wygodę przez cały dzień dzięki naszym słuchawkom typu Earcuff, które łączą w sobie modę, muzykę i aktywny tryb życia, a jednocześnie pozwalają Ci pozostać w kontakcie z otoczeniem.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 18 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy z etui | 24 h |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
|
| Waga | 39.7 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |