Beyerdynamic DT 770 PRO 250 OHM - Słuchawki studyjne zamknięte
Symbol: 43000050
Dostępność: 10 szt.
Cena: 675.66 Cena przed promocją: 750.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43000050
Dostępność: 10 szt.
Cena: 675.66 Cena przed promocją: 750.73 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 270 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Impedancja | 250 Ω |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 230mm |