Beyerdynamic DT 770 PRO 80 OHM - Słuchawki studyjne zamknięte
Symbol: 43000049
Dostępność: 30 szt.
Cena: 676.89 Cena przed promocją: 752.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43000049
Dostępność: 30 szt.
Cena: 676.89 Cena przed promocją: 752.10 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 270 g |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 3 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 80 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Szerokość | 221mm |
| Długość | 117mm |
| Wysokość | 225mm |