Słuchawki Voyager 4320 USB-C/BT700 + stojak do ładowania 77Z31AA
Symbol: 77Z31AA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 666.90 Cena przed promocją: 741.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77Z31AA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 666.90 Cena przed promocją: 741.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Przetnij przewody. Utnij koszty.
Uwolnij swoich pracowników od biurek dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth klasy podstawowej. Poznaj serię Voyager 4300 UC. To wszystko, czego potrzebują Twoje zespoły, aby zachować produktywność i połączyć się ze wszystkimi swoimi urządzeniami, zarówno w domu, jak i w biurze.
Swoboda pracy
Poruszaj się swobodnie pomiędzy wszystkimi miejscami pracy dzięki temu przenośnemu zestawowi słuchawkowemu. Poruszaj się z łatwością dzięki zasięgowi bezprzewodowemu do 50 m. Zredukuj hałas w tle i kontroluj rozmowy dzięki technologii Acoustic Fence.
Wydajność przez całą dobę
Zwiększ swoją produktywność dzięki ciągłemu komfortowi, czasowi rozmów do 24 godzin i łączności z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając ze stacjonarnej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie przewodowego USB.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia komórkowa Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HSP HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) Multipoint |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Zasięg | 50 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 158 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY% |