Słuchawki Pulse Elite do konsoli PlayStation 5, coal
Symbol: 711719590101
Dostępność: 26 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 711719590101
Dostępność: 26 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 347 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |