Słuchawki HA-F160 niebieskie
Symbol: JVC HA-F160-A
Dostępność: 26 szt.
Cena: 39.60 Cena przed promocją: 44.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC HA-F160-A
Dostępność: 26 szt.
Cena: 39.60 Cena przed promocją: 44.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Wygodne słuchawki douszne - niebieskie
- Owalny kształt gumowych wkładek, gwarantuje komfortowe dopasowanie
- 8 wersji kolorystycznych
- Kształt słuchawki wzmacnia brzmienie basów
- Mocny dźwięk, dzięki 13.5 mm przetwornikom neodymowym
- 1 m kolorowy przewód z niklowanym wtykiem, kompatybilnym z iPhone'em
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka Telewizja |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 5 g |
| Pozostałe parametry |
- Membrana: 13.5mm |
| Oznaczenia | |