ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY CROW NIEBIESKIE EGH330B
Symbol: EGH330B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 31.67 Cena przed promocją: 35.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH330B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 31.67 Cena przed promocją: 35.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Mikrofon | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | słuchawki z mikrofonem |
| Waga produktu | 250 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Regulacja głośności | Tak |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 237mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 199mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.