Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 LED dla dzieci fioletowe uszy
Symbol: 32-827#
Dostępność: 15 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32-827#
Dostępność: 15 szt.
Cena: 32.40 Cena przed promocją: 36.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 LED dla dzieci
Wygodne, bezprzewodowe słuchawki nauszne dla dzieci. Charakterystyczne kocie uszy z podświetleniem LED pozwolą Twojemu dziecku wyróżnić się z otoczenia. Wykorzystanie szybkiego modułu Bluetooth 5.0 umożliwia wygodne korzystanie z urządzenia (zasięg do nawet 10 metrów). Zasilane z pomocą wbudowanego akumulatora. To świetny i bardzo praktyczny gadżet dla osób aktywnych oraz wszystkich tych którzy cenią sobie wygodę użytkowania sprzętu.
Najważniejsze cechy:
Wygodne wkładki nauszne oraz redukcja szumów wygłuszają dźwięki docierające z zewnątrz, znacznie podnosząc jakość odtwarzanej muzyki. Przemyślana konstrukcja czyni je niezwykle lekkimi i wygodnymi. Wbudowane fizyczne przyciski ułatwiają sterowanie funkcjami słuchawek. Wyposażone we wbudowane radio FM oraz czytnik kart pamięci microSD z odtwarzaczem MP3 umożliwiają korzystanie z urządzenia bez łączenia się ze smartfonem.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów Hands-free Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.0 |
| Złącza | microUSB 3,5 mm minijack microSD |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Fioletowy |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB do ładowania |
| Oznaczenia | |