Słuchawka do TEAMS IMPACT 860T ANC
Symbol: 1001177
Dostępność: 1 szt.
Cena: 817.20 Cena przed promocją: 908.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1001177
Dostępność: 1 szt.
Cena: 817.20 Cena przed promocją: 908.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zestaw słuchawkowy nowej generacji z aktywnym ANC dla pracowników biurowych w nowym otwartym biurze. Zwiększ wydajność o 40%*, skracając czas reakcji podczas wielozadaniowości, aby zachować koncentrację dzięki EPOS BrainAdapt, wiodącemu w branży przetwornikowi głosu EPOS AI. Daj się usłyszeć bez względu na poziom szumów tła i uzyskaj dźwięk o bardzo szerokim paśmie przenoszenia, aby uzyskać naturalny dźwięk. Ciesz się całkowitą łatwością obsługi dzięki intuicyjnym elementom sterującym i inteligentnym funkcjom. Zachowaj komfort użytkowania przez cały dzień dzięki lekkiej konstrukcji, miękkim poduszkom i wyściółce pałąka.
Certyfikowany dla wiodących dostawców UC i spełnia specyfikacje Microsoft Teams Open Office. Zachowaj koncentrację podczas rozmów dzięki technologii, która poprawia wyrazistość przychodzącej mowy, a 360-stopniowe kontrolki zajętości sygnalizują współpracownikom, że jesteś niedostępny.
Niektóre zestawy słuchawkowe wykraczają poza minimalne wymagania i osiągają wyższy poziom jakości mikrofonu, tłumienia szumów i odbioru głosu.
Te zestawy słuchawkowe są oznaczone przez firmę Microsoft jako Mikrofon premium dla pakietu Open Office.
Kompatybilność - zoptymalizowana i certyfikowana pod kątem wiodących producentów UC :
SKYPE FOR BUSINESS , MICROSOFT TEAMS , CISCO , AVAYA, YEALINK, GRANDSTREAM, SAP, ALCATEL LUCENT , SAMSUNG , IBM , CITRIX , BROADSOFT , AUDIO CODES , SNOM , MITEL , COUNTERPATH , SHORETEL , 3CX , SWYX , UNIFY , NEC , NFON , IGEL.
Oznacza to, że przeszły rygorystyczny test, który mierzy, jak dobrze zestaw słuchawkowy radzi sobie z hałasem z różnych kierunków i odległości.
EPOS oferuje szereg wysokiej jakości zestawów słuchawkowych, które są certyfikowane dla Microsoft Teams i spełniają specyfikację dla otwartych środowisk biurowych. Należą do nich serie IMPACT 700, IMPACT 800, IMPACT 1000 oraz IMPACT 5000.
Powyższe serie zestawów słuchawkowych są wyposażone w regulowane ramiona wysięgnika mikrofonu, które można ustawić w celu optymalnego odbioru głosu i redukcji szumów.
Aktywna redukcja szumów (ANC) Hybrydowy adaptacyjny ANC, zapewnia blokowanie niepożądanych dźwięków tła, aby umożliwić niezakłóconą rozmowę w gwarnym pomieszczeniu.
Doskonałe audio EPOS: Dźwięk stereo o bardzo szerokim paśmie przenoszenia zapewnia wyraźny przekaz w hałaśliwych, otwartych biurach.
Mikrofony cyfrowe Technologia cyfrowych mikrofonów adaptacyjnych oparta na sztucznej inteligencji EPOS wykorzystująca technologię kształtowania wiązki do skanowania otoczenia 32 000 razy na sekundę, co pozwala skutecznie identyfikować i wyłączać źródła hałasu.
Technologia EPOS BrainAdapt - Skoncentruj się dzięki wiodącemu w branży przetwornikowi głosu wspieranego poprzez EPOS AI.
Wiele opcji połączeń - Zawiera przejściówkę z USB-C na USB-A zapewniającą elastyczną i przyszłą łatwość użytkowania.
Natychmiastowe wywołanie aplikacji - dedykowany przycisk na słuchawce dla uruchomienia aplikacji Microsoft Teams
Inteligentne funkcje - Inicjuj, kończ i wyciszaj połączenia, przesuwając wysięgnik lub włączając/wyłączając zestaw słuchawkowy.
TalkThrough - Łatwo komunikuj się ze współpracownikami w biurze bez zdejmowania zestawu słuchawkowego.
Duże nakładki ze skóry ekologicznej dla optymalnego komfortu i wyciszenia
Sygnalizator świetlny Diody wokół słuchawki sygnalizują, kiedy prowadzisz rozmowę i nie należy Ci przeszkadzać.
Woreczek ochronny - Zestaw słuchawkowy można łatwo przenosić między pracą a domowym biurem.
Bezpieczeństwo słuchu - Technologia ActiveGard zapobiega głośnym skokom i zapewnia zgodność z przepisami dotyczącymi hałasu w miejscu pracy.
Poczuj się świetnie przez cały dzień - dzięki lekkiemu zestawowi słuchawkowemu z miękkimi poduszkami i wyściółką pałąka.
Dane techniczne:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa Telewizja Pozostałe Gaming Nawigacja Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Redukcja szumów Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-C |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Ponowne wybieranie |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak Na pałąku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 189 g |
| Akcesoria w zestawie |
Adapter USB C na USB A |
| Oznaczenia | |