Shure Beta 87A - Mikrofon wokalny
Symbol: Beta 87A
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1638.20 Cena przed promocją: 1820.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Beta 87A
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1638.20 Cena przed promocją: 1820.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Napięcie pracy | 52 V |
| Zużycie energii | 1,2 mA |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 87mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.