Sennheiser MD 421 KOMPAKT - Mikrofon dynamiczny
Symbol: MD 421
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1153.81 Cena przed promocją: 1282.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MD 421
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1153.81 Cena przed promocją: 1282.01 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga produktu | 159 g |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Długość produktu | 122 mm |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 17000 Hz |
| Impedancja | 250 Ω |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 263mm |
| Wysokość | 85mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.