Shimano Okulary Polaryzacyjne Technium
Symbol: SHMMCMBBM
Dostępność: 1 szt.
Cena: 150.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SHMMCMBBM
Dostępność: 1 szt.
Cena: 150.00
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor soczewek | Niebieski |
| Materiały | Grilamid TR 90 |
| Filtr UV | UV-400 kat. 3 |
| Rodzaj soczewki | Polaryzujące |
| Model | Okulary wędkarskie |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 185mm |
• Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną.
• Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej.
• Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu.