Butelka termiczna Kambukka Elton 750ml, Mojito Summer
Symbol: 11-03042
Dostępność: 1 szt.
Cena: 149.43 Cena przed promocją: 166.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11-03042
Dostępność: 1 szt.
Cena: 149.43 Cena przed promocją: 166.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Termiczny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Wysokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 441 g |
| Średnica produktu | 80 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Wysokość (bez pokrywy) | 21,2 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.