Autel Propellers for EVO Max
Symbol: 102002907
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.37 Cena przed promocją: 121.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 102002907
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.37 Cena przed promocją: 121.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość | 2 |
| Kompatybilność z marką | Autel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | EVO Max |
| Typ produktu | Śmigło |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 50mm |
• Upewnij się, że śmigła są dobrze zamocowane przed każdym użyciem.
• Unikaj kontaktu śmigieł z ciałem podczas pracy drona.
• Przechowuj śmigła w miejscu niedostępnym dla dzieci.