SHEBA Tacka Sos Kacz/Kur/Łos/Tuń 32x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 95.61 Cena przed promocją: 106.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 95.61 Cena przed promocją: 106.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez soi | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 32 x 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Białko | 8% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 176mm |
| Wysokość | 180mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.