INABA CAT CIAO BISQUE CHICKEN,B EEF,FISH 24x40g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 123.56 Cena przed promocją: 137.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 123.56 Cena przed promocją: 137.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Odwodnienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Waga produktu | 24 x 40 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Mix smaków |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Seria | INABA Ciao Bisque |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zawartość wilgoci | 86% |
| Zawartość tłuszczu | 1% |
| Białko | 8% |
| Popiół surowy | 1,4% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.