SHEBA Selection Select Slices Drobiowe Smaki 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 101.57 Cena przed promocją: 112.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 101.57 Cena przed promocją: 112.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | SHEBA Select Slices |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Smak karmy | Drób |
| Brak sztucznych barwników | Nie |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Główny smak | Indyk |
| Główny smak | Kaczka |
| Główny smak | Drób |
| Główny smak | Kurczak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 40 x 85 g |
| Zawartość tłuszczu | 4,8% |
| Białko | 7,8% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 146mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.