SAVIO KABEL HDMI 19PIN MĘSKI - DVI 18+1 MĘSKI 1,8M CZARNY ZŁOTE KOŃCÓWKI CL-212
Symbol: CL-212
Dostępność: 20 szt.
Cena: 15.18 Cena przed promocją: 16.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-212
Dostępność: 20 szt.
Cena: 15.18 Cena przed promocją: 16.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Jednokierunkowy | Tak |
| Typ kabla HDMI | High Speed HDMI cable |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szybkość przesyłania danych | 3,7 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty | ce wee |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 180mm |