Rower dziecięcy Toimsa Psi Patrol 12" fioletowy (TOI1180)
Symbol: TOI1180
Dostępność: 5 szt.
Cena: 634.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI1180
Dostępność: 5 szt.
Cena: 634.02
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Motyw | Psi Patrol |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Minimalna wysokość dziecka | 98 cm |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni |
| Maksymalny wzrost dziecka | 112 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Zalecany wiek (max) | 5 lat |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Typ kół | Piankowe |
| Rozmiar kół | 12" |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Materiał kół | Pianka |
| Materiał felg | Plastik |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Koszyczek | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Wymiary opakowania | 740 x 200 x 440 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 750mm |
| Wysokość | 450mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.