Rower dziecięcy Toimsa Hot Wheels 12" (1268)
Symbol: 1268
Dostępność: 4 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1268
Dostępność: 4 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Dzwonek rowerowy | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Błotniki | Przód i tył |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Koła boczne | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Bidon z uchwytem | Nie |
| Dedykowana płeć | Chłopak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | EVA, Pianka |
| Materiały | Plastik |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Typ kół | Piankowe |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Waga produktu | 9 kg |
| Maksymalny wzrost dziecka | 112 cm |
| Minimalny wzrost dziecka | 98 cm |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 760mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.